Що потрібно для новонародженого?
-
Varvarra11
- Сообщения: 684
- Зарегистрирован: 14 окт 2019, 20:40
Що потрібно для новонародженого?
Привіт усім! Незабаром у нас з’явиться малюк, і я хочу бути готовою. Які речі найважливіші для перших місяців? Де ви купували все необхідне?
Re: Що потрібно для новонародженого?
Вітаю, це чудово! Для новонародженого потрібні ліжечко, матрац, пелюшки, одяг за сезоном, підгузки та засоби гігієни. Не забудьте про ванночку для купання. Я радила б спочатку переглянути, що є у магазинах, щоб порівняти ціни. На сайті https://www.4595.com.ua/list/524787 є гарний список із рекомендаціями, що брати для малюка. Я купувала частину речей онлайн, бо там можна знайти знижки, а частину – у місцевих магазинах, щоб перевірити якість. Почніть із базового набору, а потім додасте, якщо щось знадобиться. Успіхів вам!
Re: Що потрібно для новонародженого?
Матрац справді потрібен малюку і такий варто уважно обиратиVarvarra11 писал(а): ↑29 авг 2025, 14:51Привіт усім! Незабаром у нас з’явиться малюк, і я хочу бути готовою. Які речі найважливіші для перших місяців? Де ви купували все необхідне?
- Жанна Берн
- Сообщения: 153
- Зарегистрирован: 05 май 2016, 08:09
Re: Що потрібно для новонародженого?
А на що першочергово звертати увагу?OlyaKruz писал(а): ↑23 дек 2025, 20:52Матрац справді потрібен малюку і такий варто уважно обиратиVarvarra11 писал(а): ↑29 авг 2025, 14:51Привіт усім! Незабаром у нас з’явиться малюк, і я хочу бути готовою. Які речі найважливіші для перших місяців? Де ви купували все необхідне?