Де програми без ожиданія?

Вспомогательная репродуктивная технология, при применении которой в зачатии и рождении ребёнка участвуют три человека: генетический отец, генетическая мать, суррогатная мать
Yuly Nazrenko
Сообщения: 61
Зарегистрирован: 27 янв 2021, 21:22

Де програми без ожиданія?

Сообщение Yuly Nazrenko » 28 янв 2021, 00:12

Дівчата, мене цікавить тема сурогатного материнства. Зараз наш бізнес просто тріщить по швам ,ми з чоловіком 7 років тримали палатку на ринку, але через карантин справи йдуть пагано. Вирішили що я піду сурогатною мамою ,маю здорових двох діток, без шкідливих звичок! Одразу скажу ,чоловік не проти й сам також буде заробляти (поїхав до Польщі), щоб ми геть не пішли на дно й залишились на плаву. Дайте пораду ,де зраз програми без ожиданія з самими великими виплатами та нормальними умовами! Завчасно дякую!

Shinshilka
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 27 янв 2021, 21:19

Re: Де програми без оиданія?

Сообщение Shinshilka » 01 фев 2021, 22:21

Прівет я щас на прогармі в одній харошій клініці,раньше була в них донором. До них канешно попасти не так легко ,бо бігіто дівчат жилающих (у них самі великі виплати по Україні), аналізів багато нада здавать. Но ,програми дійсно без очікування ,як тільки вс еготово підбирають біологічних батьків. Клініка моя довольно ізвесна ,про біотехком уже всі чули ,а ті хто не чув то по телевізору весною ,як їх показували узнали про них. В мене щас 9 тижнів вагітності ,удалося з 3го переносу, але почуваю себе нормально. Токсикозу сильного не має, пью вітаміни й олієву кислоту, скоро перший скрінінг проходить ,надіюся все буде добре.

Murka
Сообщения: 69
Зарегистрирован: 22 фев 2021, 22:32

Re: Де програми без ожиданія?

Сообщение Murka » 25 фев 2021, 00:16

Yuly Nazrenko писал(а):
28 янв 2021, 00:12
Дівчата, мене цікавить тема сурогатного материнства. Зараз наш бізнес просто тріщить по швам ,ми з чоловіком 7 років тримали палатку на ринку, але через карантин справи йдуть пагано. Вирішили що я піду сурогатною мамою ,маю здорових двох діток, без шкідливих звичок! Одразу скажу ,чоловік не проти й сам також буде заробляти (поїхав до Польщі), щоб ми геть не пішли на дно й залишились на плаву. Дайте пораду ,де зраз програми без ожиданія з самими великими виплатами та нормальними умовами! Завчасно дякую!
Привет, я проходила в биотехком программу суррогатного, там без ожидания. Условия нормальные, гонорары высокие (самые большие в Украине). Если конечно недочеты и мед.персонал вообще люди настроения, но обращать внимания не стоит. В целом клиника хорошая и давно уже практикует суррогатное материнство, репутация у них по крайней мере очень даже ничего.

Francheska
Сообщения: 73
Зарегистрирован: 22 фев 2021, 22:13

Re: Де програми без ожиданія?

Сообщение Francheska » 25 фев 2021, 00:56

Я сама зараз тоже шукаю подходящю клініку, планірую на сурогатну маму йти. У нас з чоловіком двоє дітей, а квартіра однокомнатна ,діти ростуть і стає тісно. Зароблять на такі зарплати шо внас будим ми год 30 ,як мінімум. Побачила шо за сурогатне можна не пагано получить, але яка клініка хароша й не обманює пока до конця не розібралася. Багато дівчат радять біотехком, але я ще не дивилася на їх сайті шо там за условія.

УляТемных
Сообщения: 470
Зарегистрирован: 04 апр 2018, 13:17

Re: Де програми без ожиданія?

Сообщение УляТемных » 10 мар 2021, 21:55

Советую вас обращаться на программу суррогатного материнства через специализированные агенства. Они там подберут клинику, да и с волокитой бумажной меньше забот, они все эти моменты организационные берут на себя. Могу советовать вам мама плюс, знакомая была через них в программе, и девочки не на одном форуме его советуют.

УляТемных
Сообщения: 470
Зарегистрирован: 04 апр 2018, 13:17

Re: Де програми без оиданія?

Сообщение УляТемных » 10 мар 2021, 21:58

Shinshilka писал(а):
01 фев 2021, 22:21
Прівет я щас на прогармі в одній харошій клініці,раньше була в них донором. До них канешно попасти не так легко ,бо бігіто дівчат жилающих (у них самі великі виплати по Україні), аналізів багато нада здавать. Но ,програми дійсно без очікування ,як тільки вс еготово підбирають біологічних батьків. Клініка моя довольно ізвесна ,про біотехком уже всі чули ,а ті хто не чув то по телевізору весною ,як їх показували узнали про них. В мене щас 9 тижнів вагітності ,удалося з 3го переносу, але почуваю себе нормально. Токсикозу сильного не має, пью вітаміни й олієву кислоту, скоро перший скрінінг проходить ,надіюся все буде добре.
А какая собственно клиника у вас ,было бы интересно услышать именно название. Так будет проще ориентироваться и изначально понимать на какой именно центр стоит обращать внимание. Думаю у вас уже сложилось то, или иное мнение, можете рассказать о всех плюсах и минус этого заведение.

Шунечка
Сообщения: 793
Зарегистрирован: 04 апр 2018, 12:46

Re: Де програми без ожиданія?

Сообщение Шунечка » 15 мар 2021, 18:45

Автор ,что вы там с программой решили, выбрали уже центр. Девочки вам посоветовали довольно не плохую клинику, условия в них выгодные. Советую присмотреться внимательно они за участие в программе предлагают до 900000 гривен сумму вознаграждения.

Yuly Nazrenko
Сообщения: 61
Зарегистрирован: 27 янв 2021, 21:22

Re: Де програми без ожиданія?

Сообщение Yuly Nazrenko » 02 июн 2021, 22:18

Murka писал(а):
25 фев 2021, 00:16
Yuly Nazrenko писал(а):
28 янв 2021, 00:12
Дівчата, мене цікавить тема сурогатного материнства. Зараз наш бізнес просто тріщить по швам ,ми з чоловіком 7 років тримали палатку на ринку, але через карантин справи йдуть пагано. Вирішили що я піду сурогатною мамою ,маю здорових двох діток, без шкідливих звичок! Одразу скажу ,чоловік не проти й сам також буде заробляти (поїхав до Польщі), щоб ми геть не пішли на дно й залишились на плаву. Дайте пораду ,де зраз програми без ожиданія з самими великими виплатами та нормальними умовами! Завчасно дякую!
Привет, я проходила в биотехком программу суррогатного, там без ожидания. Условия нормальные, гонорары высокие (самые большие в Украине). Если конечно недочеты и мед.персонал вообще люди настроения, но обращать внимания не стоит. В целом клиника хорошая и давно уже практикует суррогатное материнство, репутация у них по крайней мере очень даже ничего.
А перекладачі там нормальні ,чи є певні нюанси на рахунок відношення персоналу? Бо якщо біологічні батьки іноземці, то сурогатній мамі буде важко знайти зними спільну мову та порозумітися. Для мене важливо щоб мій куратор та перекладач були також на моїй стороні та діяли не лише в інтерасах біо.та клініки.

Murka
Сообщения: 69
Зарегистрирован: 22 фев 2021, 22:32

Re: Де програми без ожиданія?

Сообщение Murka » 16 июн 2021, 18:10

Yuly Nazrenko писал(а):
02 июн 2021, 22:18
Murka писал(а):
25 фев 2021, 00:16
Yuly Nazrenko писал(а):
28 янв 2021, 00:12
Дівчата, мене цікавить тема сурогатного материнства. Зараз наш бізнес просто тріщить по швам ,ми з чоловіком 7 років тримали палатку на ринку, але через карантин справи йдуть пагано. Вирішили що я піду сурогатною мамою ,маю здорових двох діток, без шкідливих звичок! Одразу скажу ,чоловік не проти й сам також буде заробляти (поїхав до Польщі), щоб ми геть не пішли на дно й залишились на плаву. Дайте пораду ,де зраз програми без ожиданія з самими великими виплатами та нормальними умовами! Завчасно дякую!
Привет, я проходила в биотехком программу суррогатного, там без ожидания. Условия нормальные, гонорары высокие (самые большие в Украине). Если конечно недочеты и мед.персонал вообще люди настроения, но обращать внимания не стоит. В целом клиника хорошая и давно уже практикует суррогатное материнство, репутация у них по крайней мере очень даже ничего.
А перекладачі там нормальні ,чи є певні нюанси на рахунок відношення персоналу? Бо якщо біологічні батьки іноземці, то сурогатній мамі буде важко знайти зними спільну мову та порозумітися. Для мене важливо щоб мій куратор та перекладач були також на моїй стороні та діяли не лише в інтерасах біо.та клініки.
Ну ви такі питання дивні задаєте, якось не доречно мені здається. В клініці такого рівня погані співробітники не можуть бути. Персонал вони підбирають найкращий тому переймати ся за це не має сенсу.

Шунечка
Сообщения: 793
Зарегистрирован: 04 апр 2018, 12:46

Re: Де програми без ожиданія?

Сообщение Шунечка » 30 авг 2021, 15:26

Автору рекомендую более детально ознакомиться с программами клиники биотехком. Там без ожидания программы ,это информация 100% верная, так как, я лично для иностранцев вынашивала в этой клинике. И на выплаты своим сур. мамам они не скупятся, до 900000 гривен можно получить ,сумма очень даже неплохая ,да девочки?

Ответить

Вернуться в «Суррогатное материнство»