шукаю сухофрукти

Консультируем друг друга. Помогаем найти выход из сложной ситуации и даем дельные советы. Не нашел ответ в других разделах? Задавай свой вопрос здесь!
Ответить
Аватара пользователя
RimmaIzotova
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 21 июн 2019, 13:02

шукаю сухофрукти

Сообщение RimmaIzotova » 14 июл 2019, 14:58

Привіт, всім! Люблю готувати кексики з різними фруктами та родзинками, готую часто, фруктів іде багато, а товар цей не назвеш дешевим. Підкажіть якщо хтось знає, де можна знайти цукати подешевше.

Аватара пользователя
NastyaGolubenko
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 04 июл 2019, 15:30

Re: шукаю сухофрукти

Сообщение NastyaGolubenko » 14 июл 2019, 14:59

Я якось, на ПРОМі замовляла, мені потрібно було багато родзинок, паски надумала пекти, а в них оптові ціни, об'єдналися з подругами, та й замовили. Вийшло дуже вигідно.

Аватара пользователя
RimmaIzotova
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 21 июн 2019, 13:02

Re: шукаю сухофрукти

Сообщение RimmaIzotova » 14 июл 2019, 15:00

Я чула, про такий вид закупівель, зараз дуже модні суспільні закупки, треба й собі про це подумати скооперуватися з кимось та й замовити велику партію, оптові ціни значно нижчі за роздрібні.

Аватара пользователя
Valeriya2611
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 21 июн 2019, 12:59

Re: шукаю сухофрукти

Сообщение Valeriya2611 » 14 июл 2019, 15:02

Загляніть на сайт інтернет магазина Тортіно, вони торгують кондитерською сировиною. Дуже люблю цей торговий майданчик, я в них купляю подрідлений карамелізований фундук, фініки та курагу, їх ціни мені підходять та й доставка швидка, так що рекомендую. Ось адреса сайта https://tortino.com.ua/product-category ... -nasinnya/

Аватара пользователя
ElenaIonina
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 21 июн 2019, 12:55

Re: шукаю сухофрукти

Сообщение ElenaIonina » 14 июл 2019, 15:03

В мене теж є парочка улюблених магазинів - ЕкоЛотос і NutBox, не можу сказати, що в них низькі ціни, але дуже достойна якість, так що зверніть увагу і на них.

Ответить

Вернуться в «Нужен совет!!!!»