Де купити вишиті сорочки?

Консультируем друг друга. Помогаем найти выход из сложной ситуации и даем дельные советы. Не нашел ответ в других разделах? Задавай свой вопрос здесь!
Ответить
Аватара пользователя
zibra
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 15 мар 2021, 23:01

Де купити вишиті сорочки?

Сообщение zibra » 11 июн 2023, 12:00

Знаєте, мені сьогодні згадалася моя бабуся, яка завжди носила вишиті сорочки. Я хочу знайти чудову вишиту сорочку для своєї донечки. Можеш порадити, де купити таку, щоб вона була якісною і має багато гарних візерунків?

Vika1982
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 30 дек 2019, 16:23

Re: Де купити вишиті сорочки?

Сообщение Vika1982 » 11 июн 2023, 13:10

Якраз знаю магазин онлайн, де ви зможете знайти модну та неординарну вишиванку для донечки. Це сайт спеціалізований на вишитому одязі - Крамниця вишитого одягу. Там ви знайдете широкий вибір вишитих сорочок для дівчаток https://kram.kr.ua/divchata/ різного віку з різноманітними візерунками. Цей магазин пропонує лише високоякісні вироби, створені майстрами машинної вишивки з любов'ю до нашої національної спадщини.
Изображение

Аватара пользователя
ulalu
Сообщения: 181
Зарегистрирован: 12 авг 2018, 08:14

Re: Де купити вишиті сорочки?

Сообщение ulalu » 12 июл 2023, 14:23

Я хочу донці пошити таку сорочку сама. Де тканину купити?

Аватара пользователя
ulalu
Сообщения: 181
Зарегистрирован: 12 авг 2018, 08:14

Re: Де купити вишиті сорочки?

Сообщение ulalu » 12 июл 2023, 14:23

Я хочу донці пошити таку сорочку сама. Де тканину купити?

Аватара пользователя
gallipka
Сообщения: 97
Зарегистрирован: 12 июл 2021, 20:36

Re: Де купити вишиті сорочки?

Сообщение gallipka » 12 июл 2023, 14:36

Ви самі вишивати її будете? Я вам можу порадити пошукати тканину на сайті Текстиль Контакт, тут є чудовий батист на сорочки https://tk.ua/ua/catalog/vse-tkani/batist.html а також багато фурнітури для оздоблення виробу. Якщо ви новачок у шитті, то варто обрати простішу викройку та узяти готову вишивку та пришити її до сорочки.

Ответить

Вернуться в «Нужен совет!!!!»