Жіноча косметика

Консультируем друг друга. Помогаем найти выход из сложной ситуации и даем дельные советы. Не нашел ответ в других разделах? Задавай свой вопрос здесь!
Ответить
kristi21
Сообщения: 467
Зарегистрирован: 12 дек 2019, 21:03

Жіноча косметика

Сообщение kristi21 » 21 фев 2022, 08:10

Зі всієї жіночої косметики я користуюся в основному тільки зволожуючим кремом для обличчя, який і купила тут. Крем легкий, досить добре зволожує шкіру. Дуже сподобався запах, як і будь-які засоби від I inly.ua справляється зі своїми функціями ідеально. Хто має сумнів, купіть спочатку на пробу міні версію.

Аватара пользователя
MiraM
Сообщения: 122
Зарегистрирован: 06 апр 2012, 11:55
Откуда: Киев

Re: Жіноча косметика

Сообщение MiraM » 27 сен 2022, 07:18

А мене більш цікавить догляд для волосся. Який шампунь можете порадити?

Аватара пользователя
Alenka
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 16:29
Откуда: Киев

Re: Жіноча косметика

Сообщение Alenka » 27 сен 2022, 08:11

Мені дуже подобається шампунь La Biosthetique , раджу і вам додати його до щоденного використання і вже через декілька разів ви просто не впізнаєте своє волосся, вона стене супер доглянутим. Щоб повною мірою відчути вплив продуктів La Biosthetique і насолоджуватися здоровим, красивим волоссям нескінченно довго – пройдіть повний курс відновлення.

Aleksandra85
Сообщения: 262
Зарегистрирован: 23 сен 2019, 10:35

Re: Жіноча косметика

Сообщение Aleksandra85 » 26 фев 2024, 22:57

Мені ось просто варто зрозуміти, що люди можуть порекомендувати і що люди використовують, тому що особисто я помітив таку тенденцію, що люди або користуються всім підряд, або не користуються взагалі нічим, крім банального мила для миття.

Aleksandra85
Сообщения: 262
Зарегистрирован: 23 сен 2019, 10:35

Re: Жіноча косметика

Сообщение Aleksandra85 » 26 фев 2024, 23:06

Тому раджу використовувати тільки натуральну косметику. Вона більш ефективна та дієва. Ось, наприклад візьмемо доглядову косметику від comfort zone https://comfortzoneskin.com.ua/ це більше ніж просто продукт для догляду, це ваша молодість, здоров'є та краса. Вся косметика з натуральних інгредієнтів яка швидко надає допомогу шкірі. Купую доглядову тільки від comfort zone ідеально підходить для мого типу шкіри та надає їй доглянутого та здорового вигляду.
Изображение

Ответить

Вернуться в «Нужен совет!!!!»