Медична аптечка

Консультируем друг друга. Помогаем найти выход из сложной ситуации и даем дельные советы. Не нашел ответ в других разделах? Задавай свой вопрос здесь!
Ответить
Аватара пользователя
Fanny
Сообщения: 127
Зарегистрирован: 06 апр 2012, 11:59
Откуда: Киев

Медична аптечка

Сообщение Fanny » 10 авг 2021, 00:15

Всім привіт. У меня таке питання. Підкажіть, де можно заказати медичку аптечку. Треба, щоб у автомобілі обов'язково була. Хочу купити вже готову аптечку, а не шукати по списку все необхідне. Да й по аптеках бігати немає часі. Тому й віддаю перевагу інтернет-аптекам.

Аватара пользователя
MiraM
Сообщения: 122
Зарегистрирован: 06 апр 2012, 11:55
Откуда: Киев

Re: Медична аптечка

Сообщение MiraM » 10 авг 2021, 00:20

Зазвичай усі автомобілісти так роблять - купують вже готову аптечку, у якій є в наявності все те, що повинно бути. Щоб на випадок, коли зупинять ДПС-ники, не було ніяких проблем потім. Але все ж я б порадила пробігтися по списку, чи є в тій аптечки все, що треба. Як говориться, довіряй, але перевіряй ) .

Аватара пользователя
Alenka
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 16:29
Откуда: Киев

Re: Медична аптечка

Сообщение Alenka » 10 авг 2021, 00:23

Готова сформована автомобільна аптечка - це, звичайно, гарно. Але обов'язково требі положити в аптечку те, що може знадобиться саме вам. Якщо ви гіпертонік - повинні бути ліки від тиску, якщо схильні до алергій - антигістамінні препарати та таке інше.

Аватара пользователя
Antonina83
Сообщения: 316
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 12:15
Откуда: Киев

Re: Медична аптечка

Сообщение Antonina83 » 10 авг 2021, 00:34

Ми вже готову укомплектовану автомобільну аптечку https://apteka-ds.com.ua/catalog/medych ... y-medychni теж замовляли по інтернету. Дуже зручно - не треба бігати по аптекам, що в час епідемії короновірусу взагалі небажано. Хоча, за бажанням, можете замовити на сайті, а забрати у аптеці.
До речі, дивлюся, вже можна скачати з Плеймаркета додаток, та замовляти все необхідне не на сайті, а саме там. Так навіть ще дешевше виходить. Але, на жаль, я вже купила ) .
Ну а інше, що мені особисто може знадобитися з ліків у дорозі, и куплю окремо - замовлю вже у новому додатку.
Можете и ви спробувати ) .

Изображение

Ответить

Вернуться в «Нужен совет!!!!»