Придбати хлібопічку в Києві

Консультируем друг друга. Помогаем найти выход из сложной ситуации и даем дельные советы. Не нашел ответ в других разделах? Задавай свой вопрос здесь!
Ответить
Аватара пользователя
Alenka
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 16:29
Откуда: Киев

Придбати хлібопічку в Києві

Сообщение Alenka » 15 июл 2021, 18:05

Всім привіт, хто підкаже яку краще придбати хлібопічку в Києві? Хочу подарунок матусі зробити купити їй у подарунок це чудо девайс.
Меня потрібна така, щоб могла крім хлібчика ще й пироги робити, та кажуть що в такий техніці можна і джем зварити. Чекаю ваших порад.

Аватара пользователя
gallipka
Сообщения: 97
Зарегистрирован: 12 июл 2021, 20:36

Re: Придбати хлібопічку в Києві

Сообщение gallipka » 15 июл 2021, 18:08

Ось теж думаю купувати хлібопічку чи ні. Чоловік часто пироги просить йому спекти, а у мене просто немає часу з тестом цим позіться. Напевно теж буду шукати недорогу хлеюопечку.

Аватара пользователя
Alenka
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 16:29
Откуда: Киев

Re: Придбати хлібопічку в Києві

Сообщение Alenka » 15 июл 2021, 19:42

Так, це потрібна річ, я маю, але в мене така стара модель, зараз таких вже не випускають. І вона тільки хліб вміє пекти.
А мені таку бажано знайти, щоб багато різних функцій в неї було запрограмовано.

Аватара пользователя
GregoriNa
Сообщения: 156
Зарегистрирован: 22 июн 2018, 11:35

Re: Придбати хлібопічку в Києві

Сообщение GregoriNa » 15 июл 2021, 19:55

Подивіться в магазині Розетка в Києві https://bt.rozetka.com.ua/ua/breadmakers/c80154/ хлібопічки там можна вибрати без проблем так яку вам потрібна.
А що стосується яку саме, то я зазвичай так підбираю собі побутову техніку і не тільки - все необхідно купую є в мене особистий метод. Так ось - читаю відгуки, порівнюю різні моделі, якщо є відео на сторінки товару - дивлюся. Саме так зручно купувати все необхідне.
Тим більше хлібопічки зараз випускають не тільки для випікання хліба, а й пирогів самих різних і навіть в ній можна варити варення.
Изображение

Ответить

Вернуться в «Нужен совет!!!!»