Хочу дізнатися про дропшипінг по сантехніці в деталях

Консультируем друг друга. Помогаем найти выход из сложной ситуации и даем дельные советы. Не нашел ответ в других разделах? Задавай свой вопрос здесь!
Ответить
Аватара пользователя
polinalaxt1
Сообщения: 172
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 21:27

Хочу дізнатися про дропшипінг по сантехніці в деталях

Сообщение polinalaxt1 » 21 ноя 2023, 12:25

Підкажіть мені, де можна було б дізнатися про дропшипінг сантехніки? Чи є компанії чи фірми, які надають такі послуги? Не можу ніяк знайти до когось звернутись.

Аватара пользователя
Sergey1819
Сообщения: 175
Зарегистрирован: 20 дек 2019, 20:56

Re: Хочу дізнатися про дропшипінг по сантехніці в деталях

Сообщение Sergey1819 » 21 ноя 2023, 13:38

На рахунок вашого питання можу сказати наступне, якщо вас цікавить сантехніка дропшипінг https://olsanitary.com/ua, в такому випадку раджу вам звернути увагу на O&L Sanitary. Як ви бачите, завдяки цьому сайту можна почати заробляти на продажах сантехніки, при цьому вам не потрібен свій магазин або склад для зберігання товару, для роботи вам потрібно бажання і креативність, які допоможуть вам здійснювати продажі товару, за який ви отримуватимете відсотки. До речі, на сайті є калькулятор, який дасть можливість розрахувати заробіток.

Аватара пользователя
zMisha
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 09 май 2020, 16:02

Re: Хочу дізнатися про дропшипінг по сантехніці в деталях

Сообщение zMisha » 21 ноя 2023, 14:16

Дякую за слушну пораду, знатиму на майбутнє де можна підзаробити. До того ж реєстрація тут проста і займе всього кілька хвилин часу, а підтримка - цілодобова.

Ответить

Вернуться в «Нужен совет!!!!»