Автоцивілка

Консультируем друг друга. Помогаем найти выход из сложной ситуации и даем дельные советы. Не нашел ответ в других разделах? Задавай свой вопрос здесь!
Ответить
Moy_MIRR
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 21 июл 2021, 14:25

Автоцивілка

Сообщение Moy_MIRR » 10 ноя 2023, 16:40

Чи варто мати автоцивілку, коли авто вдома?" Як ви ставитеся до цього питання? Моя машина, наче добрий дух, завжди поруч. Але чи це означає, що мені не потрібна автоцивілка?

HMUROENEBO
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 22 янв 2020, 12:24

Re: Автоцивілка

Сообщение HMUROENEBO » 12 ноя 2023, 16:19

Moy_MIRR писал(а):
10 ноя 2023, 16:40
Чи варто мати автоцивілку, коли авто вдома?" Як ви ставитеся до цього питання? Моя машина, наче добрий дух, завжди поруч. Але чи це означає, що мені не потрібна автоцивілка?
Ну, браття і сестри, це як в тому анекдоті: "Машина вдома, а страхівка на ній – ніби насіння в кишені, не знаєш, коли згодиться, але завжди добре мати!" Зараз трошки потрепемось на цю тему.
Так от, автоцивілка, чи вона потрібна, коли твоя четвірколісна жертва вдома? Ну, з одного боку, може і так, адже у нас у житті багато неочікуванок. Хтось може подумати: "Ось, знову хочуть мене обдурити, машина в гаражі, зачому мені страхівка?". Але щось я вам скажу, друзі, світ непередбачуваний, як дружина в супермаркеті.
До речі, читав я на одному ресурсі https://hromadske.radio/publications/ch ... hyna-stoit там круто розповідають, чому це не завжди вигідно грати в "прячемо машину від світу".
Взагалі, якщо ви хочете спати спокійно і не думати про те, що вдень твоє авто – красунчик, а вночі може стати на шляху маньяка-водія, то автоцивілка – це як запасний колесо. Здається, нічого не треба, але якщо раптом – герой дня. Так от, вартує або не вартує – питання складне, але лінк вам у поміч. Сподіваюсь, трішки просвітив вас, браття!

Ответить

Вернуться в «Нужен совет!!!!»