Труби

Консультируем друг друга. Помогаем найти выход из сложной ситуации и даем дельные советы. Не нашел ответ в других разделах? Задавай свой вопрос здесь!
Ответить
Аватара пользователя
alex81
Сообщения: 117
Зарегистрирован: 01 мар 2012, 14:54
Откуда: Киев

Труби

Сообщение alex81 » 25 ноя 2021, 21:46

Нам у спадок від дідуся залишилася дача. Правда, вона непридатна для життя. Хочу насамперед поміняти все опалювальні і водогінні труби, а потім приступити вже до ремонту. Хто знає, де можна замовити якісний матеріал?

Аватара пользователя
MiraM
Сообщения: 122
Зарегистрирован: 06 апр 2012, 11:55
Откуда: Киев

Re: Труби

Сообщение MiraM » 26 ноя 2021, 09:41

Правильний підхід, а то у нас люди спочатку зовні все роблять красиво, а потім під будинком починають асфальт піднімати та окопи рити. Думаю, що вам для покупки варто відвідати спеціалізовані магазини

Аватара пользователя
Alenka
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 16:29
Откуда: Киев

Re: Труби

Сообщение Alenka » 26 ноя 2021, 10:45

Ми міняли минулого року, чоловік, звичайно, дуже заморочився над вибором, адже купували все якісне. Можу у нього уточнити, які труби вибрав, щоб вам було легше, якщо питання актуальне, звичайно

Аватара пользователя
Antonina83
Сообщения: 316
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 12:15
Откуда: Киев

Re: Труби

Сообщение Antonina83 » 26 ноя 2021, 11:42

Так, труби потрібно міняти в першу чергу, інакше потім можна повністю зіпсувати ремонт. Ми для свого дачного ділянки замовляли на сайті магазина АРС труби опалювальні і водопровідні https://ars.ua/vodopostachannja-ta-vodo ... oprovidni/ з поліпропілену.
Мене переконали в тому, що вони найякісніші. Також в цьому розділі я підібрала всі комплектуючі, за допомогою яких створила унікальну і міцну систему опалення та водопостачання в будинку.
Вам теж рекомендую придивитися до цього інтернет-магазину.
Изображение

Аватара пользователя
MiraM
Сообщения: 122
Зарегистрирован: 06 апр 2012, 11:55
Откуда: Киев

Re: Труби

Сообщение MiraM » 01 окт 2022, 16:58

Ой, сложно все вот это искать и выбирать сейчас, мало так в наличии товара

Аватара пользователя
zibra
Сообщения: 154
Зарегистрирован: 15 мар 2021, 23:01

Re: Труби

Сообщение zibra » 01 окт 2022, 18:51

Не забывайте еще и про комфорт, мы вот основательно теперь проводим время на даче и первое время немного проблематично было все найти и заказать для своего комфорта. Теперь проще уже, вот решили что нужна нам еще душевая кабина для дачи https://motoblok-kentavr.com.ua/product ... lya-dachi/ будем ее делать именно сейчас и не тянуть до весны, тогда точно времени не будет.

Ответить

Вернуться в «Нужен совет!!!!»