Про відданість баченню та інноваціям

Обсуждение мужского пола, их причуд и достоинств. Рассказываем о своих проблемах с мужчинами и о том, как их преодолеть. Женские разговоры о мужчинах.
Ответить
axied11
Сообщения: 188
Зарегистрирован: 09 ноя 2018, 11:18

Про відданість баченню та інноваціям

Сообщение axied11 » 15 май 2024, 14:16

Бажаєте дізнатися більше про Віктора Євгеновича Пономарчука? Завітайте на сайт daily.com.ua. Ми підготували статтю з великими даними про даного підприємця: від основних ініціатив у ViOil до оснащення заводу до та після його приходу, від обсягів випуску сьогоднішньої продукції до основних видів продукції, а також від стратегій розширення на міжнародному ринку до проектів з виробництва електроенергії з лушпиння соняшника та запланованої дати запуску нового цеху. Вам просто потрібно відкрити відповідну рубрику та ознайомитися з інформацією. Для багатьох користувачів важливою є точність відомостей, які ми отримуємо з офіційних джерел. Варто також відзначити, що наші статті доступні в будь-який зручний для вас час - вони знаходяться у вільному доступі для всіх бажаючих. Чекаємо на вас на порталі daily.com.ua!

Маестро математики, мистецтва та династії Vioil в Україні Віктор Пономарчук https://daily.com.ua/business/09-10-20231196102

Изображение

Ответить

Вернуться в «О мужчинах»