інтернет-маркетинг

Планирование беременности. Советы будущим родителям, обсуждение сложностей и особенностей периода подготовки к появлению малыша.
Ответить
AlissaSs
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 15 мар 2020, 17:51

інтернет-маркетинг

Сообщение AlissaSs » 26 авг 2023, 14:48

Доброго дня, шановні форумчани! Потрібна ваша думка та рекомендації. Хто з вас працював з агенціями інтернет-маркетингу? Я планую просування свого бізнесу в мережі і хочу знати, на кого можна розраховувати. Чекаю на ваші відгуки!

Аватара пользователя
Vovhik
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 15 мар 2020, 23:45

Re: інтернет-маркетинг

Сообщение Vovhik » 26 авг 2023, 17:42

EMSider https://emsider.ua/ це справжні професіонали своєї справи. Їхні знання в галузі інтернет-маркетингу та SEO допомогли мені підняти бізнес на новий рівень. Вони розробили для мене стратегію, яка враховує всі нюанси моєї діяльності та особливості моєї цільової аудиторії. Я вражений їхнім індивідуальним підходом та здатністю до адаптації до змін у сфері онлайн-бізнесу. Результати говорять сами за себе!

ElinaFedotova
Сообщения: 107
Зарегистрирован: 14 май 2021, 13:06

Re: інтернет-маркетинг

Сообщение ElinaFedotova » 22 фев 2024, 20:48

Для наповнення ресурсу потрібний якісний контент - переважно це фото та відео. Зараз це актуально не лише для звичайних інтернет магазинів, все навіть у соціальних мережах зараз спирається на подібний матеріал. Ось є продакшн студія в Києві https://production.inlight.com.ua/ ми в них час від час робимо замовлення - є моделі, досить цікаві ідеї та якісний матеріал. Раджу, по цінах також доступна, погортайте їх портфоліо.

Ответить

Вернуться в «Планирование и подготовка к беременности»