А вы правильно питаетесь?

Делимся любимыми рецептами, обмениваемся своими кулинарными секретами – готовим вкусно и быстро вместе! Обсуждаем лучшие заведения и самые популярные блюда.
Донорша
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 14:32

Re: А вы правильно питаетесь?

Сообщение Донорша » 12 май 2023, 19:59

Виктося писал(а):
15 фев 2023, 16:31
летишко писал(а):
14 фев 2023, 16:06
мне нравится правильное питание, но сложно конечно каждый день следить за списком продуктов.
да и надоедает если честно питаться одним и тем же!
а в какое время суток вы больше всего едите?

Аватара пользователя
gallipka
Сообщения: 93
Зарегистрирован: 12 июл 2021, 20:36

Re: А вы правильно питаетесь?

Сообщение gallipka » 09 авг 2023, 11:23

Правильне харчування - це досит спірна тема

Аватара пользователя
ulalu
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 12 авг 2018, 08:14

Re: А вы правильно питаетесь?

Сообщение ulalu » 09 авг 2023, 11:29

Я чесно скажу, в мене харчування не здорове, не правильне, діетолог би вмер від такого раціону)) Люблю тістечка, слодощі, частенько закупаюсь маффінами на сайті mantinga.org/uk/catalog/113-maffini/ беру декілька упаковок одразу, щоб були прозапас. Так дешевше виходить і завжди є до кавусі якийсь смаколик. Не вважаю це поганим моментом, мені так добре і я насолоджуюсь своєю їжею.

Милка
Сообщения: 510
Зарегистрирован: 14 июн 2019, 11:26

Re: А вы правильно питаетесь?

Сообщение Милка » 07 сен 2023, 11:20

Я сейчас хочу попробовать спортивное питание, потому что после родов вижу, что моя фигура уже не так красива, как раньше. Говорят, что правильнее будет еще и гормоны роста https://gormonrosta.net.ua/ взять, ведь именно таким образом получится на самом деле быстро привести свою фигуру в форму.

Аватара пользователя
Инна11
Сообщения: 87
Зарегистрирован: 21 июн 2016, 15:14

Re: А вы правильно питаетесь?

Сообщение Инна11 » 08 дек 2023, 14:11

Я недавно перейшла на правильне харчування, зараз осваюю нові рецепти) Вчора готувала салат з капусти коул слоу за цим рецептом https://torchyn.ua/recipes/koul-slou Вийшло дуже смачно.

Margosha
Сообщения: 250
Зарегистрирован: 29 окт 2019, 12:24

Re: А вы правильно питаетесь?

Сообщение Margosha » 29 дек 2023, 17:21

А не подскажете, где можно приобрести качественные витамины?

wari2011
Сообщения: 413
Зарегистрирован: 12 июн 2016, 18:29

Re: А вы правильно питаетесь?

Сообщение wari2011 » 29 дек 2023, 17:22

Купив нещодавно на HealthFit.com.ua вітаміни та добавки і дуже задоволений https://healthfit.com.ua/vitaminy-ta-mineraly/ Цей інтернет-магазин пропонує фантастичний вибір продуктів, що дозволяє легко знайти саме ті, що мені потрібно досягнення моїх цілей у галузі здоров'я. Процес замовлення був гладким та зручним, і я оцінив докладні описи продуктів, які допомогли мені прийняти обґрунтовані рішення. Оформлення замовлення пройшло без проблем, і моє замовлення прибуло швидко, добре упаковане і в ідеальному стані. Що відрізняє HealthFit.com.ua, так це очевидна відданість якості. Вітаміни та добавки, які я отримувала, були найвищої якості, і я відчув позитивний вплив на своє самопочуття невдовзі після включення їх до свого порядку дня. Я дуже рекомендую HealthFit.com.ua всім, хто шукає надійне джерело високоякісних вітамінів та добавок.

Ответить

Вернуться в «Кулинария»