Як замовити харчування без глютену, лактози та бобових культур?

Все о красоте, косметике и бьюти-процедурах, а также обсуждение правильного образа жизни, здорового питания и спорта.
Ответить
Аватара пользователя
MiraM
Сообщения: 122
Зарегистрирован: 06 апр 2012, 11:55
Откуда: Киев

Як замовити харчування без глютену, лактози та бобових культур?

Сообщение MiraM » 18 апр 2023, 08:22

Як замовити харчування без глютену, лактози та бобових культур? Я є вегетаріанцем і маю алергію на певні продукти, тому досить важко знайти меню, яке мені підходить. Чи є такі ресторани в вашому місті, які пропонують відповідні страви?

Аватара пользователя
Alenka
Сообщения: 262
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 16:29
Откуда: Киев

Re: Як замовити харчування без глютену, лактози та бобових культур?

Сообщение Alenka » 18 апр 2023, 08:23

Я підтримую ідею здорового харчування і регулярно замовляю страви без глютену та бобових культур. Хотів би дізнатися, що ви можете порекомендувати для мене, якщо я ще не пробував таке меню.

Аватара пользователя
zibra
Сообщения: 137
Зарегистрирован: 15 мар 2021, 23:01

Re: Як замовити харчування без глютену, лактози та бобових культур?

Сообщение zibra » 18 апр 2023, 08:24

Для мене особливо важлива безпека при замовленні їжі. Я маю серйозну алергію на лактозу, тому потрібно змусити кухарів, щоб вони дотримувались певних правил гігієни їжі. Чи є таке кафе, яке готове враховувати мої потреби та гарантувати безпеку харчування?

Аватара пользователя
Antonina83
Сообщения: 312
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 12:15
Откуда: Киев

Re: Як замовити харчування без глютену, лактози та бобових культур?

Сообщение Antonina83 » 18 апр 2023, 08:27

Якщо хочете дізнатися більше про палео меню для чоловіків, я рекомендую звернутися до сайту https://foodexhub.com.ua/paleo-dlya-cholovikiv . Цей ресурс пропонує багато корисної інформації про палео дієту та належний спосіб приготування їжі. Палео меню для чоловіків містить високорівневі білки, здорові жири, овочі та фрукти, що забезпечують необхідні живильні речовини для належного функціонування організму. Якщо Ви хочете поліпшити своє здоров'я та підвищити рівень енергії, спробуйте палео меню для чоловіків і замовте все готове.

Ответить

Вернуться в «Красота и здоровье»