Міжнародні вантажні перевезення

Обмен опытом, обсуждение разных стран, консультации по особенностям работ за границей и обсуждение возможных подводных камней.
Ответить
Vika1982
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 30 дек 2019, 16:23

Міжнародні вантажні перевезення

Сообщение Vika1982 » 07 авг 2023, 02:33

Маю запитання щодо отримання ліцензії на міжнародні вантажні перевезення. Чи має хтось інформацію, де можна знайти всі деталі та вимоги до процедури отримання такої ліцензії? Які документи потрібно буде підготувати?

Аватара пользователя
zibra
Сообщения: 137
Зарегистрирован: 15 мар 2021, 23:01

Re: Міжнародні вантажні перевезення

Сообщение zibra » 07 авг 2023, 03:21

Для отримання ліцензії необхідно мати досвід у внутрішніх вантажних перевезеннях протягом щонайменше 2 років. Також вам знадобиться відповідне технічне обладнання та ліцензії водіїв. Загалом більше деталей та знайти відповіді на ваші питання ви можете на сайті zigma.com.ua . Там ви знайдете всю необхідну інформацію щодо процедури отримання ліцензії на міжнародні вантажні перевезення, а також можете звернутися до юридичних експертів для професійної допомоги.

Аватара пользователя
Larizza
Сообщения: 601
Зарегистрирован: 18 дек 2015, 12:49

Re: Міжнародні вантажні перевезення

Сообщение Larizza » 22 янв 2024, 10:35

А невеликі об'єми через кого можна замовляти?

Аватара пользователя
ViKulyA
Сообщения: 413
Зарегистрирован: 12 май 2016, 14:37

Re: Міжнародні вантажні перевезення

Сообщение ViKulyA » 22 янв 2024, 11:46

Оскільки мене цікавила послуга доставки товару під ключ, включаючи не лише перевезення, а й розмитнення, то звернулася саме сюди https://semero.ua/customs-clearance/people/ і не пошкодувала. Компанію порадила подруга, а тепер і я стала їхнім постійним замовником. Причому доставляють як корпоративні замовлення, так і мої особисті в дуже стислі терміни. Усі посилки страхуються і надходять навіть раніше зазначених термінів.

Ответить

Вернуться в «Работа за границей»