Клініка для комплексного обстеження гінеколога

Рассматриваем наиболее распространенные причины и симптомы заболевания женских половых органов.
Ответить
kristalK
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 27 фев 2019, 16:30

Клініка для комплексного обстеження гінеколога

Сообщение kristalK » 25 ноя 2020, 09:59

Доброго дня. Хочу знайти в Києві приватну клініку для комплексного обстеження гінеколога. Можливо в кого є контакти перевіреної гінекології?

MediNa
Сообщения: 127
Зарегистрирован: 23 янв 2020, 10:04

Re: Клініка для комплексного обстеження гінеколога

Сообщение MediNa » 25 ноя 2020, 11:03

Привіт. Мій гінеколог консультує в цій клініці https://vvclinic.com.ua/cherry-services/gynecology/ . Комлексне обстеження гінеколога в них можна пройти за один візит. Мій лікар на консультації проводить огляд в кріслі, бере всі необхідні мазки, аналізи, робить кольпоскопію та трансвагінальне узі. Гінеколог каже, що такого обстеження вистачає на рік-два, щоб виявити можливі проблеми на ранніх стадіях.

S-l-a-v-a
Сообщения: 104
Зарегистрирован: 10 сен 2019, 09:46

Re: Клініка для комплексного обстеження гінеколога

Сообщение S-l-a-v-a » 23 июл 2021, 12:49

kristalK писал(а):
25 ноя 2020, 09:59
Доброго дня. Хочу знайти в Києві приватну клініку для комплексного обстеження гінеколога. Можливо в кого є контакти перевіреної гінекології?
Да сейчас их не мало. Понимаю вас. Трудно найти, а маленьких городах так вообще с этим плохо.
Вот я сейчас суррогатная мама. Приехала в клинику в Киеве и понимаю что тут с этим намного лучше.
А у нас даже в Рай центре проблема с таким врачем. :(

ElinaFedotova
Сообщения: 102
Зарегистрирован: 14 май 2021, 13:06

Re: Клініка для комплексного обстеження гінеколога

Сообщение ElinaFedotova » 24 окт 2021, 18:46

Генетичні, тобто успадковані захворювання досить складно піддаються діагностиці. Якщо потрібно мати уявлення, які проблеми можуть виникнути, чи можуть бути успадкованими від батьків, то краще завчасно пройти дослідження. Я тут натрапила на ресурс один, де є інформація про рідкісні захворювання https://www.rare-diseases.com.ua/ раджу зауважити. Матеріали для пацієнтів, від компанії Санофі, свого роду блог - багато статей про діагностику та лікування.

Ответить

Вернуться в «Гинекологические заболевания»